O NÁS

Něco málo o našem týmu a naší práci

O nas ilustrativni obrazek

Jaký je náš příběh?

Nejspíše bychom Vám zde měli napsat, jací jsme profíci a že pro Vás uděláme první poslední a hlavně se pořádně poplácat po zádech. Tato stránka se ale jmenuje O nás. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyložit karty na stůl a trochu Vám přiblížit náš příběh. 

Na samém počátku byl nápad, který by mohl spoustu lidem pomoci a ulehčit práci, peníze i starosti. Bohužel ta největší a nejtěžší práce je takový nápad realizovat a dotáhnout do konce. Stojí to spoustu času a Vaše peněženka už také není tak hezky baculatá, jak kdysi bývala.

Ten nápad se jmenuje Automato.cz. Jedná se o službu, která by mohla změnit k lepšímu trh s ojetými vozy v České republice. Umožnila by i "auto neznalcům", aby se nemuseli bát koupit ojetý vůz. Dokonce by i učila jak se o takový vůz starat a udržovat ho.

Co vlastně mají ojetá vozidla společného s marketingem a webem? Nic a vlastně všechno. Jsou to dvě věci, ve kterých jsme dobří (část s plácáním po zádech). Chtěli bychom je použít k tomu, aby nám pomohli rozjet a udržet náš hlavní projekt, kterým je právě Automato.

Jelikož jsme nasbírali nemalé zkušenosti tvorbou webových stránek a marketingu, rozhodli jsme se je s Vámi sdílet. Nejsme firma se 100 zaměstnanci a nechrlíme jeden projekt za druhým. Každá nová zakázka nás tudíž posouvá o neskutečný skok dále. Proto si vážíme každého nového zákazníka a snažíme se ze všech sil, aby byl maximálně spokojený. Vždy děláme něco navíc, byť se jedná o tu nejlevnější službu.

Stejně jako v Automato, tak i na DámeStránky chceme být s klientem od samého začátku a být mu parťákem v dobrém i zlém. Rozhodnete-li přenechat Váš nový web na nás, podpoříte tím jednak Automato, které v budoucnu může pomoci i Vám, ale především partu mladých lidí, kteří se nebojí rozjíždět další velkou věc právě zde v České republice. Celý zisk z DámeStránky putuje na další investice a rozvoj.

Děkujeme Vám za přečtení a podporu! Oplatíme Vám to.

Jaké projekty tvoříme nejčastěji?

0%
Webové stránky
0%
Marketing
0%
Grafické práce

Co od nás můžete čekat?

Spokojenost

Bez spokojených zákazníků nemůže firma fungovat. Snažíme se budovat příjemné dlouhodobé vztahy, aby se k nám klienti s radostí vraceli.

Nízké ceny

Chceme kvalitní online služby přivést i mezi širší společnost, především malé a střední podniky. Proto si neúčtujeme přehnané odměny jako velké agentury.

Kreativita

Každý projekt je originál. Nezapojujeme jen naší kreativitu, ale také tu Vaší tak, aby výsledek byl přesně podle Vašich představ.

Služby myslící na vše

Poskytujeme služby, které se navzájem doplňují, tak abyste měli vše potřebné na jednom místě. O vše se postaráme, abyste se mohli soustředit na to, v čem jste dobří vy.

Jaké nástroje používáme?

Používáme nejnovější software, neustále hledáme nová řešení a inspiraci pro náš rozvoj. To vše abychom Vám mohli poskytnout ten nejlepší výsledek.

Zaujali jsme Vás?

Nezávazně nás kontaktujte a domluvíme se.